Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-23, 13:52   #4982
201610121609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 732
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Podczytuję i dopiero nadrobilam

Wczoraj tutaj któraś z Was opisywała pobyt w szpitalu i w szoku jestem do teraz a jak powiedziałam o tym tz to nie mógł uwierzyć, ze dzieje sie cos takiego...


Mowa była tez o opalaniu i ja ostatnio dwa dni sie opalałam jakos po godzince w koszulce na ramiaczkach i bardzo krótkich spodenkach a dodatkowo na brzuch kładłam malutki wilgotny ręczniczek od dwóch dni niestety u mnie ciepło ale słońca brak i nie moge kontynuować opalania a przecież w ciazy wskazana jest witamina D a to chyba ona jest w promieniach słoneczka?


Poza tym Denaris chyba pisała tu o buteleczkach i ja właśnie zakupie ten zestaw Avent i laktator ręczny też z tej firmy planuje karmić piersią ale rożnie bywa... mój pokarm moze być np mało wartościowy czy cos a moze go nie być a moze go być tyle, ze laktator będzie konieczny ja ogólnie jestem w gorącej wodzie kąpana dlatego wole kupić wszystko juz
No i te rzeczy to akurat mama mi zamówi w Pl bo tutaj w De ten sam zestaw buteleczek widziałam za 40euro a laktator za 50 no a w Pl buteleczki 80zl a laktator widziałam za 109zl


I wiem, ze miałam napisać cos jeszcze i komuś odpisać a teraz nie wiem


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201610121609 jest offline Zgłoś do moderatora