Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wegańskie wesele - czy ktoś organizował?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-17, 08:23   #67
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Wegańskie wesele - czy ktoś organizował?

Cytat:
Napisane przez antena22 Pokaż wiadomość
Jesli mlodzi chca niech robia wesele weganskie.Musza sie jednak liczyc z tym ze czesc gosci moze byc niezadowolona,bo jak ktos jest miesozerca to musi zjesc mieso i koniec.Mi osobiscie nie przeszkadzaloby takie menu,ale np.moj narzeczony stanowczo powiedzial ze na takie wesele by nie poszedl,bo co niby mialby jesc?Mysle ze takie myslenie wynika przede wszystkim z niewiedzy.Juz samo mylenie wegetarian z weganami o tym swiadczy
Co do glutenu to przeprowadzono badania,ktore udowodnily ze odstawienie glutenu u osob ktore nie maja problemow z jego tolerancja nie sprawia ze nagle lepiej sie czuja.Po prostu decydujac sie na taka "diete"zaczynaja uwazniej wybierac produkty w sklepie,przygotowuja posilki w domu i to sprawia ze sa zdrowsi
Jej znowu o tym glutenie To ja się wyłamię ztych pseudo-badań bo jestem osobą które o wiele lepiej się czuje i nie dlatego że wywaliła wszelkie węgle ale że zamieniła je na bezglutenowe
A na wesele wegańskie bym poszła ale faktycznie - głownie dotyczy to mężczyzn: część gości nie będzie zadowolona
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując