Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Uczulenie na hybrydę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-01-27, 07:48   #1015
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Kabos Gelike jest nie tylko 3 free ale nawet 5 czy 6 free.
Fakt, że na ok. 100 osób po uczuleniach na różne firmy (obecnie tyle się wpisało w grupie ankiecie - chodzi wyłącznie o osoby po przejściach a nie takie, które nigdy nie miały uczulenia) wszystkie już używają Kabos Gelike bez problemów i faktycznie nie było ani jednego przypadku uczulenia, jest najlepszym dowodem. Liczba ta rośnie szybko, bo coraz więcej osób dołącza do grupy, leczy palce i zaczyna używać Kabosa.

Kabos Infini też jest, z tego co wiem, bardzo dobry, ale faktycznie bezpiecznej jest zacząć od Gelike. Na pewno ma lepsze krycie, ale ja kocham szybko odmaczające się lakiery i to zawsze był dla mnie priorytet. Infini potrzebuje kilku minut dłużej (miałam 2 razy na paznokciach), więc w sumie nie jest źle. Teraz zamierzam położyć na paznokcie i przeprowadzić próbę ze zmywaczem bezacetonowym. Będę kładła na bazie Gelike. Jeżeli próba wypadnie pomyślnie, kupię więcej kolorów Infini.

Wiem, że na grupie są osoby po uczuleniach na CZ i Pronail (oni nie mają tej samej kolorówki co CZ? ) a używających Kabos, więc jednak Kabos deklasuje te dwa.
Ja używałam CZ, ale dla mnie Kabos ma lepszą trwałość - widzę po mojej mamie, której zmieniam pazury co 3 tygodnie i odkąd przeszłyśmy na Gelike nie ma w ogóle odprysków (raz dociągnęłyśmy do 4 tygodni, bo były święta i nie miała czasu przyjechać).
Teraz zaczęłam ściągać Gelike ich zmywaczem bezacetonowym i czuję różnicę (po acetonie jednak suchość). Odkryłam też ich oliwkę żelową do zabezpieczania skóry przed nałożeniem wacików z acetonem - zwykły olejek mi się nie sprawdzał, ale ta jest zupełnie inna, z gliceryną i świetnie chroni skórę (nakładam też na opuszek, nie tylko wokół paznokcia).
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując