Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapalenie jajników
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-24, 19:42   #11
Ela85
Raczkowanie
 
Avatar Ela85
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 121
Dot.: Zapalenie jajników

Ja mam następujący problem - ponad tydzień temu byłam nad wodą, spore sztuczne kąpielisko, ludzi ponad 2 tys, woda za czysta nie była, aż brązowa. Po 2 dniach wieczorem zaczęło mnie boleć z lewej strony pod brzuchem. Bół się nasilał, nawet przy dotyku mnie bolało i przy przewracaniu się z łóżka na lewy bok. Wziełam kilka NOSP jednak efektu nie było. Zbudziłam się o 4 rano wzięłam Furaginum (na pęcherz), wyszłam z psem na spacer, położyłam się spać, a gdy się obudziłam bólu juz nie było.
Czytałam wczoraj w gazecie, że kąpielisko jest nieczynne, gdyż wykryli tam jakieś bakterie - czy to możliwe, że coś złapałam ?
Od tamtej pory mnie nie boli, jednak czuje od czasu do czasu takie leciutkie narywanie. Nie wiem, może to więcej spowodowane tym, że zawsze jestem przestraszona i ciągle dotykam to miejsce sprawdzając czy nie boli . Miałam tak w przypadku tarczycy, jak wiedziałam ze mam iść do lekarza i miałam swoje wizje że jest mi niewiadomo co to wtedy zaczynało boleć .

Jak myślicie co to może być? chyba jutro się wybiore do lekrza rodzinnego (specj. chorób wew.)
Ela85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując