Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-06-28, 13:48   #3806
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Dzięki za ten wpis. Bo już myślałam, żeby się skusić na peeling White Flowers z kuponem z Klubu. Dzięki bardzo, że mnie uratowałaś przed jakimś smrodem. Może faktycznie to błoto z Morza Martwego tak pachnie bo na logikę to chyba siarka powinna być w jego składzie, prawda? A skoro tak to jak nic zgniłym jajem będzie czuć. Czyli jeśli mam brać peeling to jakiś inny.
Możesz mieć rację. Spodziewałam się 'naturalnego' zapachu czytając opis na opakowaniu - ale myślałam, że to będzie taki 'błotny' zapach. A to właśnie jakby lekko jajem dawało. Na twarz bym w życiu nie użyła, stosowałam na uda i zad
mam kolejne zużycia:

Schwarzkopf, Gliss Kur Liquid Silk Gloss, Ekspresowa odżywka regeneracyjna dwufazowa`Płynny Jedwab’ - na szczescie mam w zapasie kolejną taką samą. To mój i TZ must have



Colgate-Palmolive, Lady Speed Stick, Aloe Protect Sensitive deo jak deo. Kurczą mi się zapasy w tej kategorii, muszę poszukać jakiejś dobrej promo na kulki / sztyfty
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując