Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie mam kogo spytać :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-19, 21:02   #2
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Nie mam kogo spytać :(

Cytat:
Napisane przez CleopatradeNile Pokaż wiadomość
Witam, zwracam się do Was z prośbą o doinformowanie . Jak w temacie, naprawdę nie mam kogo spytać, a sama jestem niedoświadczona w tych sprawach. A więc mój tż jest moim pierwszym poważnym chłopakiem i kocham go bardzo. Jesteśmy ze sobą ponad rok, dogadujemy się, naprawdę zgrana para z nas. Potrafimy rozmawiać ze sobą na każdy temat, tak było również w przypadku naszego pierwszego razu, on już to robił, ja jestem jeszcze dziewicą. Rozmawialiśmy o gotowości, o upodobaniach i zdaniach na ten temat. Uznaliśmy zgodnie, że chcemy oboje, przedyskutowaliśmy sprawę zabezpieczeń, zakupiliśmy i czekamy na tak zwany odpowiedni moment :P. A, że akurat w poniedziałek będziemy cały dzień zupełnie sami, myślę, że może do czegoś dojść między nami. Mniejsza o to moim "problemem" jest fakt, iż tż poprosił mnie, żebym jakby co to ja miała założyć prezerwatywę... Ja? Niezdarna, nieśmiała, która nie wie jak? Proszę o rady, w jakiej pozycji mu ją najlepiej założyć i jak się nie zbłaźnić, z góry dziękuję za pomoc.

Jak się bardzo boisz to go poproś o pomoc, żeby się tym niepotrzebnie nie stresować.
Ale dasz radę, bo to nic trudnego ani skomplikowanego. Tak jak na opakowaniu: wyjmij ostrożnie (zobacz albo wyczuj, w którą stronę rozwinąć, żebyś nie przyłożyła odwrotnie :P), ściśnij pojemniczek/wypustkę na końcu i nałóż rozwijając. I już.
Obojętnie w jakiej pozycji to zrobić, ważne, żeby penis był we wzwodzie.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując