Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-21, 15:50   #1270
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Śniezynka idzie usunąc napis w photo shopie,moja corcia to potrafi ale akurat jest na wakacjach,tez mi usuwala z e zdjec napisy

sluchajcie dziewczyny Daria ostatnoi wcale nie chce bawic sie zabawkami,nie interesuja jej lale,klocki,garnuszki itp czyli wszystko to co dotychczas ja zachwycaloteraz jej pasja to wynoszenie z warsztatu tzta srubek,kluczy,srubokretow iptuklada to potem soie i mowi ze to jej ulubione zabawkidziwne to troche bo starsze maluchy nigdy nie mialy takich upodoban do rzecy innych niz zabawkia ona tylko to,chyba pozniej bedzie asystetka tzta

Pewnie wam nie pisalam ale 21 wrzesnia jade na badania do Centrum Onkologii w Bydgoszczy,musze zrobic usg piersi,jestem w grupie ryzyka, robiac badanie w okresie przedklinicznym czyli wtedy gdy jakiekolwiek zmiany sa niewyczuwalne mozna potem w 100% wyleczyc sie z tego piorunstwa.Ostatnoi moja ciocia,siostra mamy robila badania na szczescie bylo okJuz raz robilam usg ale to z 3 lata temu zaraz jak mama zachorowala bylo wtedy wszystko ok,ale jednak ma sie ta swiadomosc ze mozna zachorowac.Zreszta ciesze sie ze zostalam objeta spacjalna opieka lekarza ktory do konca prowadzil chorobe mamy,to zaufany i bardzo dobry lekarz.Zobaczymy,poki co jest spoko

Sniezynko niestety wiem cos o zazdrosci i zawisci innych nawet tych najblizszych osobw naszej rodzinie sa tacy ktorzy bardzo ale to bardzo nie moga a nas patrzec dlatego ze teraz powodzi nam sie lepiej niz kilka lat temu ,jak to oni szastali kasa na lewo i prawo
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując