Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Galeria Krakowska... :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-09-26, 12:44   #6
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Galeria Krakowska... :)

juz 28?
wczoraj przyjechałam na moment na uczelnie do Krakowa i jakoś nie wyglądała mi ta Galeria na ukończoną...
A samą Galerię jak będzie otwarta to obejrze, a co
TYlko na pewno nie 28, bo po pierwsze mnie nie bedzie jeszcze w Krk, a po drugi enawet jakbym byla to bym nie poszla, bo juz widze te masy ludzi, poza tym chyba caly dzien zszedlby mi na oglądaniu tych sklepow i wrociłabym do domu z gigantycznym bolem glowy Jakoś w ogole przeraza mnie wizja tej ogromnej galerii Ja nie moge wytrzymac tlumu ludzi w Kielcach w Galerii Echo, zwlaszcza w weekendy, jak po prostu przejsc sie nie da, zeby dojsc do 1-2 sklepow dla ktorych akurat przyjechałam, mam zawsze ochote wystrzelac tych ludzi wiec jakos w ogole nie wyobrazam sobie siebie w Galerii Krakowskiej,no, ale pewnie do niej jakos pojde, chocby ze względu na to, ze bedzie w niej bliżej Douglas i nie bede musiala jezdzic hen daleko do niego jak akurat jestem w Krakowie, a nie w Kielcach a chce cos w nim kupic, poza tym bedzie blizej dla mnie H&M (mieszkam w poblizu rynku) i jeszcze pare innych sklepików, ale w zasadzie to tylko te dwa mnie cieszą i chyba jak pojde do tej Galerii to tylko dla nich na poczatek
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując