Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Po porodzie.. / Pytanie
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-16, 22:38   #24
monipolka
Raczkowanie
 
Avatar monipolka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 62
Dot.: Po porodzie.. / Pytanie

Cytat:
Napisane przez ululka Pokaż wiadomość
Moje drogie panie to co tu piszecie to sa bzdury,albo zadna z was nie chce sie przyznac do problemu jaki powstaje po porodzie ,chodzi mi własnie o szerokosc pochwy.To nie liczba partnerow ja powieksza tylko porody ,proponuje zagladnac sobie na forum kafeteria i zobaczyc wypowiedzi kobiet ktore maja ten problem własnie od porodow,ja nie miałam duzej ilosci partnerow ,urodziłam dzieci 3,950kg i 4,200kg i niestety ten problem mnie dosiegnoł,bede miała plastyke pochwy zrobiona na NFZ Obrazacie na forum waszym inne kobiety twierdzac ze musiały sobie czesto zmieniac partnerow bo sa teraz szerokie,nie zastanawiacie sie co wogole piszecie,radze wejsc na te forum i zorientowac sie jak sprawy stoja a potem mozna sie wypowiadac na ten temat

Jesli wcześniej napisałam, ze nie mam z tym problemów, ze wszytsko wróciło do normy to pisałam prawde, a Ty wmawiasz mi, ze jest inaczej?!? Każdy organizm jest inny- jedna kobieta szybko wraca do wagi sprzed ciązy, inna nawet 2 lata po porodzie nie moze zgubić kilku kilogramów. Karmiłam przez 19 miesięcy piersią i nie narzekam na to, ze piersi stały się mniej jędrne- Twoim zdaniem to też nie jest prawdą, bo wiele kobiet twierdzi, ze ich piersi stały się obwisłe po ciąży i karmieniu?!?!!!
monipolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując