Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Opowiadacie o bylych swojemu terazniejszemu TZ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-02, 11:43   #26
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: Opowiadacie o bylych swojemu terazniejszemu TZ?

Cytat:
Napisane przez come fly with me Pokaż wiadomość
Mam z kolei inne pytanie.. co sądzicie o tym jeśli wasz TŻ nie mówi prawdy o poprzednim związku? jakieś niedomówienia, rozbieżności odnośnie tego kto kogo zostawił i dlaczego, z początku miała to być wielka miłość której utrata bardzo go podłamała, potem okazało sie jednak że tylko związek bez większego znaczenia w którym trwał "bo tak było wygodnie", różne historie a propos byłej, rzekome mieszkanie razem, potem okazało sie że jednak nie itd itd... Osobiście wolałabym już chyba nic nie wiedzieć niż uwierzyć w coś co po roku okazuje się nagle jakimś totalnym wymysłem... ehhh. Jak byście zareagowały na taką sytuację? może ja troszkę wyolbrzymiam?
Ja tak mam. Kiedys cos mowil, ale to takie niedomowienia iw zasadzie moge tylko sie domyslac. A byli dlugo i byl to powazny zwiazek. Wsciekam sie czasami ze nic kompletnie nie wiem, rozne glupie mysli chodza mi po glowie. Oczyiscie on tym nie wie. Chciala bym znac te przeszlosc, ale sie boje.
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując