Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-24, 11:52   #3839
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
A w ogóle muszę się pochwalić, że cera mi się mniej przetłuszcza. Najprawdopodobniej przyczyną jest suplementacja od endokrynologa, czyli 27 mg jonów cynku i 4000 j.m. witaminy D. Innych leków na razie nie biorę, ale będę musiała niebawem zacząć.
Zmniejszone przetłuszczanie + świetnie nawilżenie dzięki warstwowej pielęgnacji sprawia, że nie mam w tym momencie bardzo na co narzekać. Oczywiście dalej nie da rady bez pudru matującego i bibułek, ale różnica jest widoczna.
To dobrze wróży, może z czasem będzie jeszcze lepiej.

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Ja miałam, zużyłam, bardzo przyjemny nie robił mi krzywdy, buzia po nim była gładka, nic a nic nie lepiąca.
Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
mam ten tonik uzywałam pare razy i wydaje sie byc fajny

no i pieknie jak dla mnie pachnie
Fajnie pachnie, podobnie do serum, ale póki co serum mi nie zrobiło takiego kuku, co tonik. Mam wrażenie, że jest mocniejszy, ale to może być też kwestia pocierania skóry wacikiem, bo serum jest "gładsze" w nakładaniu, a tonik jednak ze względu na specyfikę produktu się po prostu bardziej "wpracowuje" w skórę. Od jutra nowe "próby".

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Polecam. Po ok 3 tydz buzia wyglada bosko
Zgadzam się
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora