Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-12-11, 12:09   #177
Tigraa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
GG do Tigraa
Slabe i rozdwajające się pazurki

Witam!
Szukałam na forum jeszcze wczesniejszych watkow dotyczacych mojego problemu i probowalam roznych sposobow i nie pomaga
Zaczelam od odzywki Inglota takiej niebieskiej poprzez KillyS witaminowa bomba oraz AVON taka rozowa ...wczoraj zakupilam sobie Sally Hansen Get strong i obawiam sie kolejnej klapy...
Wczesniej stosowane odzywki zupelnie nie pomogly..dobrze ze choc nie zaszkodzily Avon zlazi nastepnego dnia platami, a pozaostale dwie dluzej sie trzymaja ale nic nie daja...najzabawniejsze jest to, iz mi nie rozdwajaja sie wszystkie paznokcie tylko te na dwoch wskazujących palcach
Moze poradzilybyscie mi kobitki babcine metody tzn cos tam mi sie obilo o uszy w maczaniu w oliwie z oliwek tylko nei wiem jakie to proporcje i czy to chodzi o taka zwykla spozywcza?
I moze doradzicie jakis preparat doustny niewiem jakies skrzypy czy inne i ktore sa naprawde skuteczne...bo bralam kiedys skrzyp polny i mi jakos nie pomogl
Kosmetyczka tez poradzila mi pilowanie pazurkow szklanym pilniczkiem, moze pomoze...
Bede wdzieczna za wszystkie rady bo juz jestem troszke podlamana
Tigraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując