Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Okularnik mniej atrakcyjny?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-21, 11:59   #1579
mih77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Księżyc
Wiadomości: 15
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

lewaloff a jaka duza masz wade? Ja wlasnie chce kupic sobie okulary sloneczne, poniewaz nie moge nosic soczewek (a i tak wole okulary). Nosilam do tej pory takie male oprawki a na nie zakladalam zwykle okulary sloneczne. To troche niewygodna zabawa, wiec chcilabym kupic okulary sloneczne z korekcja. Dziewczyny, orientujecie sie czy mozna kupic takie okulary sloneczne, ktore przy -6 nie beda mialy ciezkich szkiel? Moga byc grube, mi to nie przeszkadza, ale zeby nie byly ciezkie.

Co niektore z Was widzialam, ze martwia sie slabym wzrokiem. A po coz to sie martwic? Ja to sobie czasami zdejmuje okulary jak gdzies jestem i patrze na ten dziwny zamazany swiat. Zauwazylam, ze bardziej go slucham niz sie wpartuje. Zupelnie inaczej sie go odbiera! Wade mam taka duza od niedawna, w ciagu 3 lat polecialy mi 4 dioptrie, wiec dla mnie slepota to ciagle nowosc. Ale nie martwie sie, bo to nawet ciekawe, a okulary sa seksowne. Zauwazylam, ze faceci bardziej sa zainteresowani jak nosze grubsze szkla! Dziwne ale tak jest!

Przysylajcie fotki!

pozdrawiam
Michalina
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja1.jpg (29,6 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja2.jpg (23,2 KB, 105 załadowań)
mih77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując