Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-28, 13:14   #1377
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Hehe kiedy to pisalas juz go miałam ale to było przeznaczenie spotkałam sie z 2 kumpelami, szlysmy do knajpy, przechodzimy kolo seph, ja sie twardo trzymam. A nagle jedna mnie prosi ze moze wejdziemy bo ona nie umie podkladu dobrać a zawsze jej zle doradza no to weszlysmy, pokazalam jej kilka podkladow i powiedziałam ze jakby co to mam znizke, ona maca i ogląda a ja z nudów zaczęłam sie rozglądać. I tak patrzę na chanelka... Boski.. Pytam panią czy jeszcze jest - szuka-nie ma. No to trudno. Kumpela wybrała podklad, a do mnie nagle podbiega pani sephorowa, ze znalazła jednak ostatni róż. No to MUSIAŁAM!!!
Ale mam wyrzuty sumienia i tak
ilios, gratki ..i zazdraszczam.

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
jeszcze w temacie mlodego wygladu, to ja sobie mysle, ze to nie do konca jest tak, ze 20-30stki wygladaja na nastolatki, to raczej problem w tym, ze nastolatki zaczely wygladac jak 20-30stki
moja 6 lat mlodsza siostra i jej kolezanki serio czasami wygladaja na starsze ode mnie, ale to nie dlatego, ze ja wygladam jakbym ledwie z przedszkola wyszla, tylko przez ich styl ubierania, malowania, farbowania wlosow.. jeszcze kilka kolezanek mojej sis to solariowe skwarki i ich skora wyglada na starsza o 10 lat.. one to jeszcze 20 latki, ale jak np sie patrzy na jakies dzieci z gimnazjum to
dlatego nie dziwie sie, ze ktos w sklepie spyta ktoras z nas o dowod - sprzedawca woli dmuchac na zimne, bo lepiej spytac stara babe [] o dowod niz sprzedac wino nieletniej mnie tez pytaja od czasu do czasu i absolutnie sie wtedy nie ciesze, ze tak mlodo wygladam, bo jestem posiadaczka lustra, mozna w przyplywie uprzejmosci dac mi mniej o rok-dwa, ale nie 10 tylko wtedy sie zastanawiam co sie stalo z ta "dzisiejsza mlodzieza" - ja w takim wieku nie smazylam sie w solarium, a malowalam sie najwyzej blyszczykiem i jakims jasniutkim cieniem
Dlatego TŻ cały czas powtarza, że wyglądam lepiej niż nie jedna 18-latka
Spójrzcie na laski, które startują w wyborach na miss, mają po 17-21 lat a wyglądają na 25 czy 30-ci.

Oto mój profil, jak na 35 lat jakoś zbytnio zmarch nie widać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg agabx.jpg (21,2 KB, 205 załadowań)
__________________

Edytowane przez myszka__77
Czas edycji: 2012-02-28 o 13:28
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora