Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dekoracja kościoła - we własnym wykonaniu...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-11, 14:48   #16
dziczek
Przyczajenie
 
Avatar dziczek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: kielecczyzna
Wiadomości: 15
GG do dziczek
Dot.: Dekoracja kościoła - we własnym wykonaniu...

Cytat:
Napisane przez wiśnia_wisienka Pokaż wiadomość
Dziczek pewnie że się przyda, dzięki wielkie. Masz może jakieś zdjęcia tej dekoracji?
przeszukałam wszystkie foldery ze zdjęciami z tej uroczystości, ale na dzień dzisiejszy co najwyżej jedno jako tako przybliży wygląd dekoracji ławek w kościele. Poszukam u koleżanek, może sie coś lepszego znajdzie z ołtarzy. Przypomniało mi się jeszcze coś - warto zapytac w kościele o wazony lub donice, w których zwykle sa układane kwiaty, bo to zawsze taniej, a przeważnie chętnie pożyczą, bo kwiaty mają z głowy na niedzielę. Ważne też, żeby te naczynia były na tyle ciężkie, żeby kwiaty nie przeważyły i wywróciły się, jak "upiją" trochę wody, o to nietrudno. I jeszcze jedno - miałyśmy pewien problem z ukryciem doniczek na bocznych ołtarzach, bo tam generalnie bukiety robione były z tego co zostało - wiadomo główny ołtarz najważniejszy, oplotłyśmy więc je barwinkiem, to roślina płożąca, dość długie ma łodyżki i od czasu do czasu drobne listki - osobiście jedna z moich ulubionych, a teraz kwitnie na fioletowo. W centralnej Polsce dość popularna w ogródkach.
Jest jeszcze jedna ważna zasada w układaniu kompozycji kwiatowych (nie żebym była specjalistką, za taka się nie uważam, ale w liceum na plstyce sie tego uczyłam) kwiaty układane w kompozycję dobrze, żeby sprawiały wrażenie, że stykają się w jednym punkcie, gdzieś tam głęboko w donicy - to rzeczywiście sie sprawdza.
A zdjęcia, jak mi sie uda jeszcze coś znaleźć to dodam wkrótce. Pozdrawiam przyszłe Panny Młode!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HPIM3795.JPG (18,2 KB, 810 załadowań)
dziczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując