Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - *******ciuchy, kosmetyki, dodatki, biżuteria *******
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-14, 17:16   #16
madziunnka
Zadomowienie
 
Avatar madziunnka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 228
Przekupka: 30 pkt / 100% pozyt.
GG do madziunnka
Dot.: *******ciuchy, kosmetyki, dodatki, biżuteria *******

dokładka



DOKŁADKA
SUKIENKI NA WESELE

Pierwsza brązowa - różne odcienie pobrokacona, bardzo ładnie dopasowuje się do ciała, zakładana na szyję i wiązana na plecach przez co bardzo zmysłowa. Rozmiar 36, jedyna wada to miejsca w podszewce na których widoczne są ślady po agrafkach których musiałam używać - nie widoczne na zewnątrz dlatego nie zmienia to stanu sukienki (dla chętnych dokładne opisy i zdjęcia)


Bolerko satynowe brązowe rozmiar 36


W bolerku i sukience byłam na dwóch weselach, jest bardzo wygodna i naprawde super się prezentuje


Mam jeszcze taką torebkę jak na zdjęciu, jasną złotą wpadającą w beż z satyny, ma kilka plam i nie mam pojęcia jak je wyczyścić.
Ma dużo plam tak na zewnątrz jak i w środku, może któraś da sobie z nimi radę, ja nie potrafię



Druga sukienka - czarna satynowa rozmiar 36. Wiązana na szyi, na drugim zdjęciu widać jak rozcięcie zakryte jest czymś w stylu siateczki. Elegancka idealna na wesele czy inną imprezę
Jedyna wada to nieliczne zaciągnięcia, których trzeba się dopatrywać dlatego przy noszeniu nie rzucają się w oczy.

W tej sukience byłam kilka razy, ale nie jest znoszona ani zniszczona(oprócz podanego uszkodzenia)


Za obie sukienki szukam czegoś fajnego, i raczej będe wybredna Nie muszę się ich pozbywać ale jeśli znajdę coś fajnego to czemu nie.


3.Satynowa sukienka, zapinana na szyi na guziczek, rozmiar uniwersalny - ale myślę że to S/M, stan bdb

__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=573066
Ostatni raz

PROSZĘ ...odpisuju mnie ja u ciebie

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=442249
pomóż zwierzakom

11.09.09 *

Edytowane przez madziunnka
Czas edycji: 2010-08-04 o 14:45
madziunnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując