Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - operacja krzywego kręgosłupa
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-07-04, 21:35   #18
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: operacja krzywego kręgosłupa

Cytat:
Napisane przez hanny007
W wieku 15 lat czyli 3 lata temu sama przeszlam operacje kregoslupa w Zakopanem. Prostowany mialam odc ledzwiowy kregoslupa i jestem zadowolona z wyniku zabiegu Teraz zdecydowowalam sie na druga operacje odc piersiowego, ale musze troszke poczekac bo w tym roku mam mature i nie chce sobie szkoly zawalic. Operacja nie jest taka straszna, ryzyko powiklan jest bardzo male. Nie lekcewazcie skrzywien kregoslupa ! I jezeli takowe macie, udajcie sie do lekarza specjalisty - ortopedy

Ps. Jest dolna granica klasyfikacji do zabiegu operacyjnego Jest to 40-45 st <...

Kurcze odwazna jesteś ja bym sie strasznie bała , powikłań i bólu. Nie sadziłam że takie operacje wykonuje sie do 40 myślałam ze ja majac 24 lata juz się nie załapie bo jestem za stara. Czy to znaczy ze w moim wieku jakaś gimnastyka korekcyjna czy rehabilitacja jeszcze mi pomoże .Czy można jakos inaczej poza operacją poprawić stan swojego kręgosłupa??
hanny, nobody chodziło o stopnie, kąt skrzywienia, nie o wiek U osób dorosłych chyba się takich zabiegów nie wykonuje, chociaż może teraz tak, medycyna cały czas idzie do przodu. Ja swój stelażyk już noszę 17 lat
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując