Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-09, 16:29   #4281
annajustyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 099
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
A czy woda może tez się do tego przyczyniać? Bo szczerze mówiąc wodę mam tu okropną Po myciu używam hydrolatu, niby powinien przywrócic prawidłowe ph skóry, ale nie wiem tego w 100%.

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------



można, ale mam na razie serum azelo, pelno hydrolatów i nie bede teraz robić nowego zamówienia. Zuzyje to co ma mam. Nie lubie tak eskeprymentowac z wieloma prouktami, jak uzywam jednego to chcem chociaz przez miesiac tego poużywać. Dlatego dokocze moje kosmetyki a potem pomyśle co zamówić. Może akurat bedę w PL Tylko nie mają takiej bezposrednio opcji jak wysylka za granicę, trzeba sie z nimi najpierw skontaktować
aha, ja tez mam wiele rzeczy do testowania i skupiam sie na góra 3, reszta czeka na swoja kolej; z BU to chyba musisz sie skontaktować mailem ale na ecospa to nie ma takich rzeczy, tylko wysyłka więcej kosztuje niż w PL
annajustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując