Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-04, 07:28   #811
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Moje powoli odrastają bezkształtowo ale przyrost ani drgnie wrzucam w załącznik, jak myślicie czy jest szansa aby przyrosły te kilka mm? Jak widać przyrost kończy się sporo przed opuszkami palców i najgorzej wypada na serdecznych. Skórki pomimo odpychania wracaja na swoje miejsce i robią się zadziorki no ale dziś mialam trochę prac domowych więc może dlatego nie wyglądają najlepiej Paznokcie od dwóh tygodni wyłącznie z odżywką. Załącznik czarno-biały gdyż na nim lepiej widać linię przyrostu.
Jakiej odżywki używasz?
Ja zauważyłam, że przyrastają jak głupie, jak je evelinką od spodu maziam. Nie wiem czy inne odzywki tak by zrobiły. Wiem natomiast, ze nie każdemu to służy, z tym jeszcze bardziej ostrożnie jak z normalnym stosowaniem.
Nigdy nie miałam problemu z tą odzywką, ale używam jej raz w tygodniu jakoś, więc to może nbyć powód

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

Buuuu szkoda pazurka
Maniutek piękny


(...)


Mówisz i masz
Dziękuję.

Serioooo???
Byłoby bosko.
to może od razu bym o flaszkę dla bratowej poprosiła? No i oczywiście daj cynk na priw ile się uiścić


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Mani na początek!
Jakie cudne! Az się uśmiechnęłam
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
A mnie się tam one podobają. Chwała dziewczynie za to, że nosi je krótkie Poza tym na zdjęciach, gdzie pokazuje całą dłoń, płytka naprawdę wygląda rewelacyjnie, nie jest jakaś kosmiczna czy nieproporcjonalna Dostała jej się w spadku genetycznym długa płytka i wykorzystuje to, moim zdaniem, najlepiej jak potrafi


Ej no, Słońca, dziewczyna nie uyebie sobie palców, żeby mieć krótszą płytkę
Zgadzam się. Płytka długa, ale króciutkie nosi i wygląda to elegancko.

No dokładnie. Nie zedrze pazurka, bo dluga płytka
Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ps. Ale walnęłam czcionkę gdzieś zaginęła mi w akcji opcja " pogrubić"
Hahahah To żeś pojechała
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora