Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-04, 12:30   #831
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Zaciekawiła mnie kwestia rzeczywistej długości jej płytki W sensie ile może mieć mm, bo też przyszło mi od głowy, że płytka wcale nie musi mieć 20mm, tylko dziewczyna ma szczupłe, drobne palce i wąską płytką, takie rozkminy


Miałam pobieraną krew z palca, pani przykleiła mi plasterek i, kurde, caluśki klej wylądował na paznokciu, nie chce zejść skubany
też mnie to ciekawi, w końcu zdjęcia robione w zbliżeniach mogą to nieco przekłamywać, aż chyba się zmaszczę i zapytam pod jakąś fotką i może otrzymamy odpowiedź.. kiedyś :coejst:


boosz, no serio jedną dziurkę zrobiła i już plaster? po normalnym pobieraniu krwi dają mi tylko wacik i cześć a zawsze chciałam plasterek z Kubusiem


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
To dlatego, że kocham te moej dzieci i nie chcę żeby się marnowały u mnie - to jest naprawdę dziwna relacja matka-dziecko Może to OZM?

Twoje OZM ma dziwną postać

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Zmywacze nie sa do wąchania, więc dla mnie to nie byłby problem.
Tylko do łolmarta trochę mi nie po drodze

wiadomo, ale czytałam też, że trzeba szczelnie ten słoiczek zakręcać i się nie dziwię, szkoda tyle tej galaretki na zmarnowanie, jak można ją zużyć (albo nie bo jeden taki słój na całe życie )
no mi właśnie też, autostopem też nie pojadę

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Moja rada pewnie nic nie wniesie, ale co tam Najlepsze na przyrost to olać przyrost! Bo tak: to, że paznokcie przyrosną nie znaczy, że nie będą się łamać; tego czy paznokcie są przyrośnięte czy nie i tak nie widać pod lakierem; to, że przyrost jest nie gwarantuje, że paznokcie nie będą się brudzić czy jakie tam jeszcze inne mity panują; nie ma co sobie truć głowy, że komuś przyrosło pół centymetra, bo komuś innemu może po prostu nie przyrosnąć - takie prawa genetyki Ale ja może się nie znam, bo mnie przyrost nie jara, nie rozumiem wszechobecnej mody na niego Jest to jest, cofa się to się cofa (np. teraz cofnął mi się przed opuszek, bo nosiłam krótkie), nie zauważyłam żadnego wpływu na paznokcie

musiałam się jeszcze do tego cofnąć, bo.. mądrze prawisz też jestem tego samego zdania. paznokcie powinno się wzmacniać nie tylko od zewnątrz, ale też od wewnątrz. i czasami wydaje mi się, że przesadzanie z odżywkami wzmacniającymi, utwardzającymi płytkę też na dobre nie wychodzi.. to są takie skrajności - płytka miękka jak papier źle, ale twarda jak kamień to też nie za dobrze (o wiele gorsze złamania, np. na mięsie, itp.)..
ja się wiele razy zastanawiałam nad swoimi paznokciami i doszłam do wniosku, że w największej mierze to zasługa genetyki, bo z mamą mamy bardzo podobne paznokcie - wąska, gruba i mocna płytka, a nasze podejście do pielęgnacji tak bardzo się różni w tej dziedzinie (u mnie to full pakiet - odżywka, oliwka, kremy i praktycznie cały czas pomalowane paznokcie, a u mojej mamy to tylko hurtowe ilości kremów do rąk i paznokcie malowane sporadycznie. a obie przecież sprzątamy w domu, myjemy gary, pierzemy ).. tak samo z włosami, to po niej mam grube i gęste kudły
tak samo może być, że jakaś osoba przez wiele lat będzie obgryzać paznokcie i przez to będzie miała trapezowaty kształt płytki, a druga osoba może nawet w ogóle nie obgryzać i będzie mieć taką płytkę, np. po ojcu z genetyką się nie wygra.
a przyrost według mnie to sprawa drugorzędna, przecież i tak praktycznie cały czas mam pomalowane paznokcie, a pod nie nikt mi nie zagląda, więc.. przestałam się tym nawet przejmować, a dbam tak samo jak to robiłam wcześniej.
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora