Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-06-13, 16:46   #7
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: ciąża mimo tabletek anty?

studiuje na akademii medycznej, mialam juz zajecia, na ktorych rozmawialismy z prowadzacym na temat tabletek antykoncepcyjnych. co sie okazalo? mozna zajsc w ciaze biorac je nawet regularnie i przestrzegac wszystkiego, co jest zamieszczone w ulotce. otoz dzialanie taletek jest tym slabsze im dluzej sie je bierze, organizm sie przyzwyczaja i dawki, ktore sie bierze okazuja sie za male (dokladnie tak jak z kawa, im wiecej jej pijemy tym z czesem pijemy jej wiecej, bo wczesniejsze dawki nie sa juz tak skuteczne jak wczesniej). Poza tym tabletki sa bardzo niebezpieczne, juz nie jedna kobieta po braniu tych tabletek miala pozniej problem z zajsciem w ciaze (kazda kobieta inaczej reaguje na podawane hormony, u jednej sie wszystko blokuje, a u innej jak juz wspomnialamdziala w druga strone i zachodzi w ciaze). JA osobiscie nikomu bym tych tabletek nie radzila brac. Moje kolezanki, ktore od kilku lat je braly i zachwalaly, po posluchaniu tego co moze sie dziac z kobieta na stare lata (o tym juz nie wspomnialam) powiedzialy, ze juz nigdy ich nie wezma, pod zadna namowa! Akszeinga ja na twoim miejscu, dla wlasniej spokojnosci zrobilabym sobie test ciazowy, koszt ok 25 zl a klopot z glowy.
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując