Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-08, 20:29   #2106
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak, na niższej, co też mówiłam Asi
Wiedziała, ze mam skórę skłonna do poparzeń, po testach udowych

Z drugiej strony jak wiesz ja ciemna też nie jestem, raczej własnie jasna. Podkłady najjasniejsze ostatnio miewam Skóra nie opalana w ogóle już póltora roku, tak ze ciemna nijak nie była.

I wiesz tez również, ze nie upieram sie nigdy na wczesniejsze wizyty, przeciwnie, staram sie jak najpóźniej na nie umawiać. Tak samo z mocą, nigdy nic nie sugeruję, to Pani dobiera, bo przecież się zna.

Peelingi robię, ale niewiele to daje. I to takie miejsce nie do opalania Poza tym to wyglada tak jak po rostępie tego nic nie opali, raczej bedzie jasniejszy ślad

A to dobrze, czy źle ze odrosty mialas tutaj tak szybko?
Z tym upieraniem się to o mojej szefowej myślałam, u Ciebie wiem, że więcej rozsądku jest. Widać faktycznie masz wrażliwsza skórę. Dawno Cię nie widziałam, to nie wiem już, jak blada jesteś ☺ Mnie póki co oparzenia mijają, blizn brak, ból do przeżycia, za to przez 1-2 tygodnie od zabiegu swedzi mnie skóra jak nie wiem 😁
Drugie pachy po 7 tygodniach zrobiłam, 8 byłoby bardziej standardowe. Widać tak mam ☺ zobaczymy, za ile kolejny zabieg - póki co umówiona jestem na 1 marca.



Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
__________________
23,82 km
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując