Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-19, 20:21   #140
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Po tej historii gdy byłam u nich osobiście i ekspedientka na mnie jak na kosmitę patrzyła

Hehe, tak teraz bardziej staranność doceniamy i ogólny efekt, a nie szał długości

Cieszyć, tak posssytywnie syczę

aaa już pamiętam

to prawda, odczucia estetyczne na pierwszym miejscu, ale to poniekąd wiąże się też z tą długością, teraz ani ja, ani Ty nie nosiłybyśmy paznokci w takiej długości, bo to nie nasza estetyka

uff, a już się bałam, że pod osłoną nocy mi padniesz do pokoju i spiłujesz wszystkie na krótkie pipki dziękuję i cieszę się bardzo ogólnie jestem w szoku bo (tfu tfu) od jakoś roku chyba nie miałam żadnego złamania, a jeśli już skracałam paznokcie, to w wyniku własnych kaprysów


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;60624196]No te czerwone i z wibosiem to faktycznie samopas

Ja też jak patrze na swoje paznokcie z kilku lat wstecz to się zastanawiam jak mogłam takie mieć [/QUOTE]


ja mam to samo, czasem takie 'cuda' znajduje, ze strach się bać


Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Ja u stóp hybrydy nie muszę mieć, zwykły lakier mi tak trzyma, dopóki nie odrosną

Rzeczywiście Twoje paznokcie przeszły przez różne wersje kształtowe i długościowe

zwykły lakier też mi się u stóp trzyma, jak przyspawany, ale testuję teraz trochę hybrydę już się boję zdejmowania pedi

tak bardzo zmienna

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

patrzcie jakie cuda od A-England nadchodzą i te nazwy

__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując