Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ćwiczę, a nie chudnę!!! :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-08, 12:39   #9
_SyLwUsKa_
Raczkowanie
 
Avatar _SyLwUsKa_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53
GG do _SyLwUsKa_
Dot.: Ćwiczę, a nie chudnę!!! :(

Cytat:
Napisane przez evaah1 Pokaż wiadomość
czesc
mam podobnie od trzech miesiecy odżywiam sie zupełnie tak jak Ty i rowniez sporo cwicze, biegam itp, moja waga drgnela o 0,5kg, a cm nie ubylo nigdze. z tym ze ja w przeciwienstwie do Ciebie mam warstewke tluszczu na brzuchu i biodrach, a Ty masz miesnie!
ja wierze ze tluszczyk predzej czy pozniej spale, bo naprawde lubie sie ruszac, ale Ty jestes umiesniona a im wiecej cwiczysz tym bardziej rozijaja sie miesnie. spalic mozna tkanke tluszczowa, a mnie sie zdaje ze Ty jej za duzo nie masz zreszta podalas wymiary i uwazam ze jestes "wymiarowa"i napewno swietnie wygladasz!
Tłuszczyk też mam i to wcale nie tak mało, ale dzisiaj jak będę wracała z siłowni to wstąpię to Nature House, bo widziałam , że robią bezpłatny pomiar tkanki tłuszczowej to Wam napiszę No i figurę mam niezłą, ale kupić spodnie, rybaczki to dla mnie koszmar, czuję się jak kloc wtedy Poza tym mam problem z dopięciem rzeczy sprzed roku...

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
żadna z Was nie podala przykladowego jadlospisu, w ktorym bledy moga byc przyczyna niechudniecia.
Już piszę

Poniedziałek

Śniadanie:
2 kromki Pumpernikla z margaryną (cienko!) + serek topiony light + na to ogórek szklarniowy w plasterkach + kakao

II Śniadanie:
płatki owsiane z mlekiem 2% + banan

Obiad: = posiłek po treningowy
3/4 fileta z dorsza - smażony (używam bardzo mało oleju do smażenia) + surówka z rzepy(ok 15dag) + pół grejfruta

Kolacja (max 19.00):
Jajecznica z 2 jaj z cebulą i odrobiną kiełbasy + pół pomidora + 2 chlebki VASA + czerwona herbata

WTOREK
Śniadanie:
2 parówki drobiowe + 2 kromki chleba razowego pełnoziarnistego + pół pomidora + pokrojony szczypiorek + ketchup + herbata zielona

Lunch:
Zupa z soczewicy + kawałek świeżego ananasa (kilka kęsów)

Obiad:
grubszy Naleśnik ( z mąki pełnoziarnistej, olej minimalnie) ze szpinakiem polany jogurtem naturalnym 0% tłuszczu zrobionym z ząbkiem czosnku + czerwona herbata

Kolacja:
bułka żytnia z twarogiem chudym (wyrobionym z pokrojonym ogórkiem szklarniowym, rzodkiewka i szczypiorkiem) + herbata zielona

ŚRODA
śniadanie:
płatki Nestle Fitness z mlekiem 2% + pomarańcz

II śniadanie:
Mleko Acidofilne 400g (naturalne) + bułka grahamka

Obiad = posiłek po treningowy:
gulasz meksykański z kasza gryczaną ( z Green Waya na bazie soji, czerwonej fasolki, kukurydzy itp)

Kolacja:
puszka tuńczyka w sosie własnym + 2 kromki chleba razowego pełnoziarnistego + czerwona herbata

Czwartek:
Śniadanie:
Serek wiejski Light + 2 kromki Vasa + banan

Lunch:
zupa pomidorowa z makaronem

Obiad:
gołąbek (mały)+ trochę ziemniaków + surówka z pora + zielona herbata

Kolacja:
bułka żytnia z masłem (cienko!) + szybka z indyka + liść kapusty z pekinki + pokrojony w plastry pomidor + 2 rzodkiewki

PIĄTEK
Śniadanie:
2 jajka na twardo z małą ilością majonezu (płaska łyżka) + 2 kromki chleba ryżowego + sałatka (pomidor z ogórkiem z jogurtem naturalnym )%) + herbata zielona

II śniadanie
Płatki Nestle Fitness z mlekiem 2% + grejfrut

Obiad = posiłek po treningu:
barszcz ukraiński + ok 20 dag ( porcja z green way'a bez surówek) zapiekanki makaronowej ( na bazie brokuł, kalafiora, kukurydzy, marchewki gotowanej z sosem beszamelowym z zapiekane serem

Kolacja:
15-20 dag makreli wędzonej + 2 kromki chleba razowego z soją z margaryną (cieniutko!) + herbata czerwona

Myślę, ze 5 dni starczy. Jadłospis idealnie odzwierciedlony, bo sobie zapisuje co jem z tym , że nie liczę kalorii
__________________
05.06.2010

Edytowane przez _SyLwUsKa_
Czas edycji: 2009-06-08 o 12:40
_SyLwUsKa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując