Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-28, 18:20   #390
Viranna
Raczkowanie
 
Avatar Viranna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 313
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Dziewczyny, pomocy!
Zrobiłam spontaniczną głupotę i chciałabym ją odkręcić w trybie natychmiastowym.
Od kilku lat maluję włosy poruszając się w różnych tonacjach brązów. Przy czym zawsze w pierwszym momencie wychodzi dość ciemno, w kierunku ciemnej, gorzkiej czekolady, a w miarę spierania zaczynam być zawsze rudawa (nie taki rudy-czerwony, czy pomarańcz, tylko raczej złota rudość, jasny brąz z rudawymi przebłyskami). Ostatni rok utrzymywałam się raczej przy ciemnych włoskach, nie dając im zblaknąć. W poprzednim miesiącu doszłam do wniosku, że może warto znowu pobyć bardziej jasną (i wizualnie młodszą).
Ale właśnie byłam u przyjaciółki, malowała włosy Garnierem Jasny Opalizujący Kasztan - farba jej została, ja już z odrostami i dałam się namówić. I oczywiście jestem znowu czekoladowa - może bardziej mleczna niż gorzka, ale jednak czekolada.

Głupia baba!

Poradźcie co mogę zrobić, żeby jeszcze dziś przynajmniej troszkę stracić na ciemności. Rozjaśniacz np.Syoss? Nałożyć na ten "kasztan" jakiś złoty blond?
Oczywiście wiem, że najlepsza droga to poczekać 3 tygodnie, pójść do fryzjera, itp, itd. Jednak wolałabym to załatwić jeszcze dziś, moje wewnętrzne ja nie chce być ciemne obecnie.
Nie i już! Muszę coś z tym zrobić, bo mi źle.
Viranna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując