Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-09, 11:22   #3651
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh no niektóre podróbki są świetne ale jednak BeneFit i selektywną podrabiają słabo- tz. mazidła mają wiele różnic, inne nazwy czasami itd. przy MACu już się pewnie bardziej starają mają większe pole do popisu, bo tyle cieni, tyle szminek, tyle kolekcji nie ma lipy
Z MAC'a są i chamskie podróbki (np. paleta 30 cieni ) i takie, które bazują na limitowanych kolekcjach, których jest multum i nie wtajemniczeni mogą nie wiedzieć czy taka kolekcja była i jak wyglądały produkty wchodzące w jej skład.

Cytat:
Napisane przez maagdaa Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny!
Czytam was z uwielbieniem od dłuższego czasu
wciągające to jest przeokrutnie

mam prośbę powiedzcie mi proszę co znajduje się w tej puszce Benefit i ile ona kosztuje.
Przedwczoraj byłam w S. i miałam w zamiarze się tym zająć ale niestety był ze mną mój 3letni syn, który w 2 sekundy po wejściu do sklepu miał już w rękach 3 lakiery do paznokci, dwie pomadki oraz "kazał" mi spryskać perfumami jego rączki to nie na moje nerwy

dziś będę miała wolne półchwili przed pracą więc mogłabym wpaść do S. na szybki zakup.
Ja kupowałam puszkę, w której był pełnowymiarowy tusz, miniatura serum na pory i pełnowymiarowy BeneTint. Ten zestaw kosztował chyba 89 zł. Ponadto kupiłam drugi zestaw, w którym było 50 ml perfum, miniatura tuszu, miniatura serum (POREfessional) i próbka innego zapachu. Ten zestaw kosztował chyba 99 zł, ale dokładnie nie pamiętam. Takie zestawy tylko widziałam, ale może były i inne.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora