Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-14, 22:18   #34
bita smietana
Zakorzenienie
 
Avatar bita smietana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 371
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Cytat:
Napisane przez vilandre Pokaż wiadomość
a ja właśnie przez sesję piszę dużo, bo niby siedzę nad notatkami, ale co chwilę robię sobie przerwę i ląduję na wizażu

gdybym się nie uczyła, pewnie teraz korzystałabym z pięknej pogody, spotykała się ze znajomymi, biegała po sklepach i by mnie tu tak często nie było więc u mnie ilość nauki działa proporcjonalnie do ilości wizyt w tym wątku

jutro na 10:00 mam egzamin prawie nic nie umiem. mam plan wstać o godz. 5 rano i się uczyć. dziś już nie miałam zbytnio siły, bo o 17 wróciłam z innego egzaminu i mój mózg wyczerpał pokłady energii

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------



moja mama ma 174cm, tata 186cm więc moje 182 patrząc na ich wzrosty jest w normie, ale mój brat wyrósł do 204 cm.

ja w klasie w liceum (już o tym pisałam kiedyś, ale się powtórzę) na 13 dziewczyn miałam 3 powyżej 180cm (w tym ja ), jedną 177 cm i jedną 175 cm, więc było nas sporo wysokich. i uprzedzę pytanie, które często ludzie mi zadają, gdy o tym mówię - nie, to nie była klasa sportowa. zwykły mat-fiz
trzymam kciuki za jutrzejszy egzamin

szczerze mówiąc u mnie sie pozmieniało ostatnio, postanowilam rzucić drugi kierunek i cieszyc się życiem , więc mam juz więcej spokojniejsze życie i więcej czasu. Także tego na wizaż

Wróciłam do domu i odsypiam wczorajszy egzamin
__________________
bita smietana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując