Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Praca animatora, Czy ktoś z Was pracował jako animator?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-28, 21:51   #67
akarolcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: Praca animatora

cześć,
W kwietniu wyjeżdżam do pracy do Egiptu....
To będzie mój debiut w pracy animatorki praca będzie miała charakter all rounder, jak myślicie jakie ubrania powinnam zabrać? W ogóle jak się do tego przygotować? Szczerze mówiąc nigdzie nie mogłam znaleźć takich informacji, a już mi niedużo czasu na ewentualne zakupy zostało

Co do kursów to mogę się podzielić wrażeniami Byłam na dwóch: Animator czasu wolnego z Rainbow Tours, oraz Animator czasu wolnego z firmy Stageman.
Rainbow Tours:
Kurs z przesympatycznymi ludźmi, jeden dzień szkolenia praktycznego: fitness, tance dla dorosłych i dla dzieci, kurs udzielania pierwszej pomocy dzieciom i niemowlętom. Ogólnie pozytywnie, jednakże było to szkolenie poniekąd ukierunkowane dla dzieci, a więcej nauczyliśmy się jak zająć czas dorosłym Mi akurat to odpowiadało... druga cześć szkolenia to kilka relacji wyjazdowych, oraz opisanie czym jest ta praca, praca ze sprzętem oraz przygotowanie animacji wieczornych.

Stageman:
Osobiście bardziej podobało mi się to szkolenie, prowadzone przez jednego animatora, aczkolwiek pełnego życia i energii. Na tym szkoleniu były pokazane w miarę możliwości, wszystkie wady i zalety pracy w animacji, nauka kilku tańców, ale żeby lekko nie było dopóki grupa nie zapamiętała, to nas prowadzący męczył Więcej cennych informacji uzyskałam właśnie na tym szkoleniu, jeżeli ktoś się waha to warto przed podjęciem decyzji na takowe się wybrać

W każdym razie już zdecydowałam w kwietniu wylot, pomóżcie! co zabrać?
akarolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując