Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwone i piekące policzki po każdym myciu......
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-24, 11:19   #12
anias0707
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 40
Dot.: Czerwone i piekące policzki po każdym myciu......

Gdzieś wyczytałam, że należy wypic aspiryne rano i wieczorem wczoraj wypróbowałam i rzeczywiście moja twarz nie piekła już tak mocno i nie była zaczerwieniona nie wiem jak będzie dalej nie wiem jak długo można stosowac taką aspirynę. Bo używałm mnustwo kremów i żeli pianek do mycia każdy mnie podrażniał miałam strasznie czerwone policzki piękące okropnie i kilka krostek nie pryszczy ale takie czerwone krostki i czerwone żyłki na wieszchu czytałam też że glicol propylenowy może podrażniac skórę jak również kwas azelainowy należy też sprawdzic czy nie ma bakterii w organizmie które mogą byc przyczyną postania trądziku różowatego bo niby oznaki takie jak uczylenia nagle na wszystkie kosmetyki czerwone piekące policzki rozszerzone naczynka to pierwszy stopień trądziku różowatego wczoraj zrobiłam testy alergiczne jetem uczulona tylko na nikiel zrobiłam też testy krwi na bakterie i mam bakterie która może powodowac zmiany na skórze helicobacter pylorii chodzi tu o żołądek problemy z żołądkiem trzeba też sprawdzic czy nie ma się zaburzen hormonalnych . Ja byłam już u kilka dermatologów sądze ze jak sama nie przetestuje wszyskiego to oni mi na pewno nie pomogą sami nie wiedzą od czego mam takie zmiany bo byłam i się pytałam co mogło spowodowac takie zaminy czy zmiana tabletek hormonalnych czy zabiegi czy kremy sądzie ze może od kremu i zabiegu mikrodermabrazi bo wiem ze nie można stosowac retinolów jeżeli ma sie skórę bardzo cienką i naczynkową a ja taką mam ale taki krem miałam przepisany wszystko było pięknie do czasu i też tak wyczytałam ze na początku jest pięnie ale po paru tygodnaich jest straszne podrażnienie i wysyp krostków . Ale nie wiem dlaczego nie chem mi to zejśc przecież krem odstawiłąm już w lutym narazie nie jem też mleka i śmietany bo może to też byc alergia pokarmowa .
anias0707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując