Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-16, 12:25   #2408
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
w jaki sposób go używasz? I czy masz z pasieki?
Ja zawsze buzię masuję około 3 minut szczególnie wcieram go w miejsca gdzie mam najwięcej zanieczyszczonych porów aż się zrobi emulsja, potem jeszcze na 10/15 minut zostawiam. Z tym że jak go zaczęłam używać nie miałam stanów zapalnych/pryszczy. Raz spróbowałam od razu go nałożyć bez masażu w formie maseczki i jakoś nie zadziałał na mnie tak jak w formie "mycia".
Używam 2-3x w tygodniu. Kładę jako maseczkę na 15min a potem 'myję' z odrobiną wody i spłukuję.
Tak, z pasieki
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ingran, po 3 razie to już powinny być efekty powyżej oczekiwań. Jedyny problem, jaki upatruję, to kosmetyki, jakich używasz. Nie gniewaj się, jeśli uznasz to co napiszę za jakieś niemiłe aluzje, nie o to nam chodzi, lecz o dobra radę. Na drogeryjnych kosmetykach daleko nie zajedziesz. Twoja skóra jest zmieniona chorobowo, przypuszczam tez, ze zaniedbana i wymaga leczniczych kosmetyków, aptecznych oraz specjalistycznych zabiegów, by wyjść na prostą. Sam miód może nie wystarczyć, jeśli skórę codziennie katujesz drogeryjną sieczką. Nie ma też jak zadziałać, jeśli jest nadmiar martwego naskórka, nie przebije się w głębsze warstwy, podobnie jak inne kosmetyki.
Nie gniewam się, oczywiście, i dziękuję za te wskazówki strasznie demonizujesz drogeryjne kosmetyki, może nie mam racji, ale wielu osobom służą mnie, niestety, póki co nie stać na nic innego więc biorę to, na co mogę sobie pozwolić.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora