Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolorówka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-06, 15:53   #492
Dracaena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 211
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Moje pierwsze zamówienie z Kolorówki dzisiaj przyszło . Chciałam sobie tylko kilka cieni zrobić z mik . Trochę je pomieszałam z różnymi dodatkami, ale generalnie raczej na oko i w razie czego będę dosypywać .
Mam ogólnie cienie w kolorach - Blackstar Blue, Antique Silver, Antique Gold, Silk Gold i Blush Beige i myślę, że będę jeszcze eksperymentować . Fajnie wyglądają w tej kolumience . Niedługo będę testować .

Muszę też pochwalić obsługę Kolorówki . Nie zauważyłam w ogóle obniżki cen 5% i nie wpisałam kodu. Mimo to napisali do mnie i zaproponowali zwrot nadpłaty albo próbkę miki. I w ten oto sposób zostałam właścicielką próbki miki Blush Beige . No i oprócz tego dostałam gratisowo próbkę Sericite Mica & Methicone - w szoku byłam, że jeszcze coś dostałam, a i tak już "przepisowo" dostałam gratisowo próbkę ochry czerwonej (zamówienie pow. 50 zł), której pewnie nie zużyję, przynajmniej na razie .
Dracaena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując