Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalne mydła i mydełka :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-10, 22:28   #148
lima15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: centrum Polski ;-)
Wiadomości: 5
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Wyglada fajnie, widac mydlo aleppo jest produkowane przez wiele firm. Probowalam tylko mydla kupowanego na stoisku w markecie-12% olejku laurowego, z domieszka oleju palmowego.
W internecie kupilam kilka roznych mydelek-oliwkowe, dla alergikow, z glinka rozowa, czerwona, kokosowe i czekoladowe; musze przyznac, ze pachna slicznie- w calej lazience czuc taki gozdziki ;-) nie sadzialm, ze taki zapach bedzie mi sie podobal, a jednak, kojarza mi sie jakos tak milo i swiatecznie ;-). pienia sie bardzo dobrze. ale najbardziej mi sie spodobalo, ze sa produkowane "na zimno", z tego co czytalam w opisie alep to oni robia mydla tradycyjnie- w 200C, wiec to co w tych olejkach bylo dobrego pewnie juz wyparuje, ale nie jestem fachowcem. obejrzyjcie sobie ta strone:
http://mydlarnia-tuli.pl/
na razie przetestowalam z czerwona glinka, dla alergikow i oliwkowe- wszystkie sa lagodne, nie trzeba uzywac balsamu do ciala; jednak tylko ze to pierwsze jest najlepsze do (przynajmniej moich) wlosow. pozdrawiam (jestem juz po 1szym, ale niestety nadal przed 2gim egzaminem;-)
lima15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując