Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-02, 14:00   #1526
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

To żeście mi teraz namieszały To ja nie wiem skąd wzięła się ta propaganda, że silikony zapychają. Pewnie jak zwykle marketing. Ja tylko parafiny unikam, chociaż podobno ona wcale nie zapycha. Jednak widziałam, że po specyfikach, które ją zawierają na początku składu moja cera źle reagowała.

W innym wątku dziewczyna napisała coś takiego:
[...]Jeśli wrócisz do chemicznych kosmeyków żeli, toników itp. myślę, że w ciągu miesiąca - jeśli nie szybciej, czeka Cię znów porządny wysyp - skóra zacznie walczyć z wrogiem w postaci chemii, pojawią się zaskórniki, twarz będzie zmęczona, może lekko się odbarwiać - jeśli kiedykolwiek miałaś np. jakieś przebarwienia. Skóra wróci do tego co było kiedyś[...].

Może dlatego moja skóra tak źle zareagowała? Gdy przyszła do mnie paczka, odstawiłam gotowce i używałam tylko specyfików z BU. Potem postanowiłam, że wprowadzę kilka drogeryjnych i aptecznych. Może po prostu skóra przyzwyczaiła się do dobrego traktowania i zaczęła się bronić i buntować? Idę za radą pseudofeministki i nie dotknę do twarzy żadnym sklepowym mazidłem.
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując