Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sklep iHerb.com (USA)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-09, 00:56   #703
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Melya - Szczerze to nie wiem czy ten tonik nawilza, bo kupilam go w amoku szukajac czegos taniego i wydajnego. Zreszta zaraz nalozylam krem nawilzajacy, wiec nie wiem. Moze raz faktycznie sprawdze co i jak z tonikiem solo.

Co do kremu do rak to ma dosc nietypowy zapach (moze to faktycznie dynia?) nigdy nie dpalilam dyni wiec nie porownam. Zapach mocno wyczowalny sle nie tak namolny jak np maslo z Body Shopu (choc lubie maslo z TBS). Nie pachnie tez jak dyniowe swieczki ze sklepu. Dla mnie fajny balans zapachu. Cgoc napewno komus sie nie spodoba. Zapachy sa baaardzo indywidualna kwestia.

Co do tych wizytowek, ktore skasowali mi z zamowienia to mam oczywiscie swiadomosc ze do koszyka dodaje sie tylko jeden gratis Gdzies chyba wyczytalam, ze czasem te updaty na stronie nie sa tak szybkie jak biezace rozchody magazynowe. Kiedy na te wizytowki klikalam bylo tylko kilka sztuk. Pisalo ze 5 chyba. Widocznie zanim wydumalam co chce kos uprzedzil mnie z zamowieniem i choc dalej wisialy na stronie, to na magazynie ich juz nie bylo.

---------- Dopisano o 02:56 ---------- Poprzedni post napisano o 02:31 ----------

Wcielo mi dlugiego posta ;( Napisslam o tym oto pedzlu
http://www.iherb.com/Eco-Tools-Bambo...uki/36818?at=0
Nabylam go dzis droga kupna w Tk Maxxie. Takze dziewczyny w UK pamietajcie - jest rzut eco tools )) Przechodzilam sie wokol niego dosc dlugo na iherbie wrzucajac i wyrzucajac z koszyka ale dzis pomyslalam ze przeciez przyda mi sie jako zastepczy duo fibre z Silk Naturals ktory mam do rozu minerslnego. Porownujac je tak na szybko: ten z SN ma dluzsza raczke ale tez nie najdluzsza. Ma duzo mniejszy obwod niz ten z ET i nie jest calkowicie z syntetycznego wlosia tylko pol na pol (syntetyczne wloski sa dluzsze i dotykaja twarzy). Moj nowy z ET jest calkowicie cruelty free! Do tego stoi samodzielnie na swojej nozce choc wyglada troche jak meski pedzel do nakladania pianki do golenia Jedyne do czego moglabym sie przyczepic to fakt, ze drewno z ktorego jest raczka nie jest zabezpieczone lakierem i nie jest z bambusa. Sama chyba go mazne lakierem dlz higieny .

---------- Dopisano o 02:56 ---------- Poprzedni post napisano o 02:56 ----------

Wcielo mi dlugiego posta ;( Napisslam o tym oto pedzlu
http://www.iherb.com/Eco-Tools-Bambo...uki/36818?at=0
Nabylam go dzis droga kupna w Tk Maxxie. Takze dziewczyny w UK pamietajcie - jest rzut eco tools )) Przechodzilam sie wokol niego dosc dlugo na iherbie wrzucajac i wyrzucajac z koszyka ale dzis pomyslalam ze przeciez przyda mi sie jako zastepczy duo fibre z Silk Naturals ktory mam do rozu minerslnego. Porownujac je tak na szybko: ten z SN ma dluzsza raczke ale tez nie najdluzsza. Ma duzo mniejszy obwod niz ten z ET i nie jest calkowicie z syntetycznego wlosia tylko pol na pol (syntetyczne wloski sa dluzsze i dotykaja twarzy). Moj nowy z ET jest calkowicie cruelty free! Do tego stoi samodzielnie na swojej nozce choc wyglada troche jak meski pedzel do nakladania pianki do golenia Jedyne do czego moglabym sie przyczepic to fakt, ze drewno z ktorego jest raczka nie jest zabezpieczone lakierem i nie jest z bambusa. Sama chyba go mazne lakierem dlz higieny .
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując