Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolorówka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-25, 16:20   #885
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Nie, Magic Girls. Indie Girl to wersja "eko" ponoć bez silikonów i z olejkiem z drzewa herbacianego, niby lepsze na trądzik ale niestety konsystencja nie tak udana jak Magic Girls. Jest w dwóch kolorach i ten jaśniejszy to właśnie bardzo chłodny beż, imho wypada jaśniej niż Indie , ale w ogóle nie mój kolor. Chociaż jak mam wybierać to wole być pomalowana na szarawo niż na czerwono lub pomarańczowo Próbowałam pomarańczowego 79 który ma opinię jasnego i chłodno żółtego, na mnie jest ciepły, wpadający w pomarańcz, za ciemny. Misha 13 najlepsza kolorystycznie, chociaż za chłodna, ale warzy się wprost niesamowicie, nie wiem dla kogo to jest, chyba dla ludzi o idealnej cerze.

Ale te tlenki nie są takiego koloru jak bazy? Bo ja już nie wierzę ich opisom.
To tego akurat nie miałam okazji próbować. I pewnie nie będę. Choć, jak szarawy, to może coś dla mnie. Ale jednak wolę zdecydowanie minerały. Muszę jedynie dobrać teraz jakiś primer, który będzie działał podczas cieplejszych dni i nie zmatowi na płasko, a rozświetli. Na chwilę obecną awykonalne...

Nie wiem, szczerze mówiąc, bo posiadam jedynie tlenki.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując