Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - GALERIA pazurków hybrydowych- cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-01, 11:30   #1135
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: Pokazujemy pazurki hybrydowe- cz.2

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość
Stypi, super kolory, wspaniałe współgrają ze sobą, no i perfekcyjnie pomalowane, jedynie jakieś drobne skórki zostały -jak usuwasz?

No i, będąc w trakcie zmiany kształtu pazurów, dzięki dziewczynom właśnie, muszę powiedzieć, i nie odbieraj tego, proszę, jako przytyk, że widzę ten sam błąd, co u mnie, czyli za gwałtowne przejście od prostego do trójkąta. Ja bym to zaokrągliła, żeby było bardziej płynnie. Bo masz bardzo fajne, długie paznokcie, z wielkim potencjałem
no właśnie skórki... kiedyś wycinałam teraz jestem w trakcie ich regeneracji odsuwam SH no i kilka razy dziennie oliwka. I tak już widać poprawę, ale to nadal nie to co bym chciała jednak nie poddaję się chociaż jak patrzę na żywo to nie widzę żadnych... może tak światło pada, albo faktycznie niedowidzę
co do kształtu paznokci miałam bardziej zaokrąglone i byłam z nich mega zadowolona niestety jeden pękł i musiałam go bardzo mocno spiłować a jak spiłowałam ten jeden to reszta musiała się do niego dostosować teraz czekam, aż mi trochę podrosną i wtedy znowu będą bardziej zaokrąglone

dziękuję za szczerość i krytykę przynajmniej wiem na co zwracać uwagę, bo kilka par oczu to nie jedna
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora