Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-13, 15:21   #1187
jowitka007
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 538
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
Poziomko kupiłam go niewiele ponad tydzień temu w Hiszpanii za 3 euro Promocja w małej drogerii, wszystko z nim w porządku więc wziełam. Wygląda ładnie choć jak dla mnie jest nieco zbyt różowy (nr 33). Trwałość przeciętna, błyszczykowa, smaku nie czuję. Nie warzy się na ustach. Idealnie nadaje się do użycia przy mocnego makijażu oczu np. smoky eyes. Jak narazie jestem zadowolna z tego nieplanowanego zakupu ale chyba z błyszczyków Bourjois moim ulubionym pozostanie mentholowy Pozwolisz Poziomko, że lepszą relację zdam Ci za jakiś czas jak go trochę dłużej poużywam, wtedy będę się mogła szerzej wypowiedzieć na jego temat.



Kolory cieni są bardzo nasycone. Jak widać wybrałam ciemne odcienie (moje brwi są naturalnie prawie czarne) i bardzo musze uważać, żeby nie przesadzić bo wtedy łatwo o upiorny wygląd (mocne, ciemne brwi). Jednak jak się je opanuje (nakładzam pędzlem do brwi Sephory) to potrafią ładnie brwi pokreślić, nie robiąc efektu przerysowanych brwi. Podoba mi się wosk - lekko barwi, lekko nabłyszcza i trzyma włoski w ryzach (moje mają tendencję do utraty kształtu w ciągu dnia) w dodatku z woskiem chyba nie da się przesadzić Paletę polecam, wybór odcieni jest w sam raz myślę, że każda z nas bez problemu znajdzie odpowiedni. Trwałość bardzo dobra, od rana do popołudniowo/wieczornego demakijażu. Cień nieco blednie (ale minimalnie) a z woskiem nic sie nie dzieje

Dziękuje pomyśle nad zakupem
jowitka007 jest offline Zgłoś do moderatora