Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Opowiadacie o bylych swojemu terazniejszemu TZ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-02, 08:50   #23
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Opowiadacie o bylych swojemu terazniejszemu TZ?

U mnie to było tak, że poznałam Tżta na gg jeszcze jak byłam z moim eks a dokładnie jak nasz związek(chociaż chyba tego związkiem nazwać nie można dogorywał), eks rzucał mnie co tydzien bez powodu a potem chciał wracać, gadałam o tym z moim obecnym Tżtem, żaliłam Mu się... później zerwałam z eksem bo miałam już dość jego kłamst i niezdecydowania, do obecnego Tżta nic nie czuła czasem pisaliśmy tak o wszystkim i niczym, potem na pare miesięcy kontakt się urwał a w końcu po chyba roku pisania spotkaliśmy się i już 2.5roku jesteśmy razem
Poza tym mieszkamy w małym mieście i Tż zna mojego eks i nie ma o nim najlepszego zdania, pewnie dlatego że to mój eks ale nie tylko- o tym człowieku mało kto ma dobre zdanie- bo to cwaniaczek z dużą forsą co leci na wszystkie baby.
Tż mi kiedyś powiedział, że raz chyba był zakochany i bardzo cierpiał jak go dziewczyna zostawiła dla innego ale byli razem chyba tylko pare miesiecy i to było takie szczeniackie zauroczenie bo był młody. Teraz z nami to co innego- nasz pierwszy tak długi zwizek i pierwszy na poważnie... chcemy by razem, mamy już jakieś plany na przyszłość.. oby się udało
Wg. mnie nie ma sensu rozpamiętywać przeszłości tym bardziej, że nie mamy kontaktu ze swoimi byłymi. Ja nie żałuję związku z eks tylko dlatego, że nauczyłam się na tym związku wiele, stałam się silniejsza i teraz już nie dam sobie w kaszę dmuchać, poza tym jakby nie patrzeć być może dzięki temu poznałam obecnego Tżta... najważniejsze że nasi byli to już zamknięty rozdział, nie chce ich pamiętać szczerze..ja nawet niewiele pamiętam z tego jak byłam z eks(prawie rok)- chyba większość rzeczy z tamtego okresu wymazałam z pamięci.
Kocham Tżta, On mnie i trzeba myśleć o jutrze a nie oglądać się za siebie
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując