Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-12, 22:23   #70
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez roxyfoxy Pokaż wiadomość
a mi wiosna kojarzy sie z czyms całkiem innym. ciepła i złota jest chyba jesień <?>
I tyle są warte skojarzenia.

Wiosna - kolory czyste i ciepłe.
Jesień - kolory zgaszone i ciepłe.

Zależy, co kto ma na myśli mówiąc "złoto".

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Calen Pokaż wiadomość
Dobrze mi w kolorach z palety chłodna zima. czysta biel mi nie pasuje , ale czysta czerń już tak . Kolory w miarę , nie ekstremalne.
Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone? Jeśli tak to jak zgaszone? Bardzo łagodne i szarawe, czy tylko troszkę? Nie mam na myśli koloru szarego, tylko inne kolory złamane szarością, wpadające w szary - np szaroniebieski, szarozielony, szaroróżowy. - tak pasują , łągodne i szarawe.
nie pasują ekstremalne kolory . nie pasuje mi złoto i ciepłe kolory .
Wzory bardziej drobne , mniej rzucające się w oczy . Nie pasują mi mocne kontrasty.
A czy to jest twój naturalny kolor włosów?

Jeśli nie pasuje ci czysta biel, to raczej nie jesteś zimą. Bardzo podobnym typem jest chłodne lato, kolory chłodnego lata są również bardzo chłodne, ale mocniej zgaszone niż chłodnej zimy. Nie są jednak tak mocno zgaszone, jak np. kolory łagodnego lata.

Ale tak naprawdę, to warto poprzymierzać na żywo i zastanowić się trochę nad tym. Ja też musiałam zrewidować swoje przekonania o pasujących mi kolorach i dobrze na tym wyszłam.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora