Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-13, 08:40   #71
Calen
Raczkowanie
 
Avatar Calen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Sławno
Wiadomości: 47
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

tak , to mój naturalny kolor włosów . cieżko mi samej ocenić w jakich kolorach mi dobrze , zawsze pytałam się siostry i/lub mamy . Obie zawsze przy kupowaniu ubrań mówiły że lepiej mi w stonowanych, chłodnych kolorach niż ekstremalnych. Kiedyś uważałam że dobrze mi w ubraniach o odcieniu żywej czerwieni , jednak zbyt dużo osób zaczeło mi mówić że wyglądam wyzywająco jak "tania dzi***" więc przestałam . Ostatnio zaczęłam się zastanawiać czy nie pofarbować się na ciemny brąz wpadający w czerń , lub czerń z granatowym refleksem za pomocą farb Khadi, bo mam zniszczone włosy przez farby chemiczne , choc przez ostatnie pare miesięcy nie farbuje i znów zaczęły mi sie kręcić w moje spręzynki. Miałam już na głowie wszystkie kolory , i najlepiej z tego co pamiętam było mi w czarnych , potem jak schodziłam z czarnego to miałam brąz wpadający w rudy i w tych kolorach było mi najlepiej. Ale nie czarne włosy + czarne ubranie bo wyglądam jak straszydło czarne
na Twoim blogu oglądałam przykłady chłodnych lat , ale .... one wszystkie mają chłodny niebieski odcien oczu .

Edytowane przez Calen
Czas edycji: 2013-03-13 o 08:43
Calen jest offline Zgłoś do moderatora