Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-14, 22:36   #78
Fram
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 257
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Palety naprawdę długo przeglądałam i najlepsza właśnie czystej wiosny, ale czystej zimy też super (może bez tych najbardziej "odblaskowych"). Dodałabym jeszcze do swoich kolorów gorzką czekoladę.
Już uzupełniam:

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń?
Czy może lepiej wygląda kremowy i bardzo ciemny szary albo bardzo ciemny brąz?

Lubię czystą biel, ale chyba jednak lepiej w złamanej. Ciemny szary jest chyba ok, ale np. szaro-granatowy mnie gasi . Ciemny brąz jest super (pasuje do oczu).


9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste
? Jeśli tak, to jak jaskrawe? Ekstremalnie czy tak "w miarę"?

Czyste i intensywne są super, jaskrawe tak może nie w 100%, ale ok.


10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone?
Jeśli tak to jak zgaszone? Bardzo łagodne i szarawe, czy tylko troszkę? Nie mam na myśli koloru szarego, tylko inne kolory złamane szarością, wpadające w szary - np szaroniebieski, szarozielony, szaroróżowy.

Szarawe nie bardzo, chociaż ujdą.


11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? Jak bardzo ciepłe, jak bardzo zimne? Co ze złotem i srebrem?

I jedne i drugie, i złoto i srebro, ale wolę srebro bo bardziej je widać.

12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo
- pstre wzory, duże kontrastowe (czarno-białe, czerwono-zielone) wzory np. pasy, blisko twarzy i wygląda to ok, czy może lepiej ci w strojach monochromatycznych, drobniejszych wzorach albo mniej drastycznych zestawieniach kolorów?

Kontrasty są w porządku, lubię łączyć przy twarzy np. czerń z jakimkolwiek kolorem. Kontrasty jakie noszę to raczej nie są te najsilniejsze. Raczej nie noszę ubrań w skomplikowane wzory.


Ostatnio mój ukochany kolor to soczysta zieleń, zresztą w nim dostawałam najwięcej komplementów.
Fram jest offline Zgłoś do moderatora