Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-03, 17:40   #3043
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
okropna jestem, wiem

piwo mam, moze być?



jaką

mierzyłam te buty, cudne są, jakby dali wyprz koło sylwestra brałabym jak reksio boczek
a wygodne chociaż? No 12 cm na pewno jest wygodne

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ALLO ALLO !!! TU NOCNY JASTRZĄB!!!
Słuchajcie uważnie bo nie będę powtarzać !!!!!


Oto dzisiejsze streszczenie spamowania

-Malinum
donosi o promo w H&M: Kod
0221 -25% na jedną rzecz, Łączy się z promocjami
- kjd3 donosi o promo w Yves Rocher:
-100 zł od 199, kod: LOVE16 i od 99 zł gratis wody perfumowane CuE, SE lub QNdA.
- Rotkohl donosi w tajemnicy o tajnym promo na kosmetyki estee w nietajnej Warszawie kto zainteresowany i z okolic stolicy - pisać do koleżanki na priv

Dzisiejszy poranek upłynął pod znakiem porad z cyklu "Napisz do Przyjaciółki"
- Kicia555 ma problem ze znalezieniem odpowiedniego szamponu i prosi o pomoc - jej włosy nie wytrzymują stresu związanego z oczekiwaniem na lepsze promocje niż są
- Kjd3 skrzywiła sobie kręgosłup siedząc na wizażu i prosi o pomoc w dobraniu odpowiedniej podkładki na krzesło
- Mrowina chciałaby sobie wypilingować twarzyczkę ale nie ma peelignu. Co robić? Jak żyć? - Pyta
- Ja poszukuję odżywki do paznokcji

Jak widzicie osób w potrzebie jest sporo, zatem nie krępujcie się, wszystkie porady i dorady są mile widziane
Udało nam się na szczęście rozwiązać szybko problem Miski który nie dawał jej spokoju od ostatniego brokułowania. Na tą okazję napisałam wiersz prawiejakszymborska:

Na Miskę paczka w Ruchu czeka od rana
jak ją odebrać?- pyta zestresowana
na szczęście na pomoc rusza Tomama
wyjaśnia, doradza i stres Miski znika
i znów słońce świeci, niepokój zanika

-
Escapism szuka nowego lokum bo w starym jej się już nie mieszczą kosmetixy a tu brokuły nadciągają wiosną!! trzeba mieć miejsce na ich wysadzenie
- Izie89 gratulujemy podwyżki
- Oktawiaaa czyni dalsze kroki w organizacji wesela - zakupiła buty - od razu dwie pary żeby było "na zaś"


nie mam dziś weny.......



ALLO ALLO !!! BEZ ODBIORU !!!
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora