Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Stopy w biochemicznej mocy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-18, 06:40   #95
lipiec7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 279
Dot.: Stopy w biochemicznej mocy:)

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość
U mnie na stopy zbawiennie dziala ZIaja pro - jako zluszczacz w polaczeniu z pumeksem (przekonalam sie ale co 2 tyg kupuje nowy ) a do tego kapsulki witaminowe a+e na piety i mocno natluszczajacy krem. Lubie sobie pomoczyc nogi ale juz nie w soli a w olejkach (tzn ciepla woda + olejek do kapieli)

Nat
Bardzo mnie ta seria intryguje.Mam tylko problem ze znalezieniem składu w necie.Dziekuję za bardzo obszerną wypowiedz
Cytat:
Napisane przez schaetzchen Pokaż wiadomość
Kupiłam wczoraj piankę scholla nawilżającą. Jestem zadowolona. W składzie ma mocznik na 2 miejscu Fajny kosmetyk, wygląda jak pianka do golenia. Mógłby pachnieć, jest bezzapachowy. Ale dość lekki (choć na dzień się raczej nie nadaje, a z takim zamiarem ją kupiłam ) i ładnie nawliża suchą skórę (mam kłopoty z suchością stóp w miejscu "podbicia - tam, gdzie po wewn. stronie stopa się unosi, nie wiem jak to opisać...). Zobaczę jak się sprawdzi w dłuższym stosowaniu. Chociaż na niektóre noce nadal będę wierna dernilanowi i hasceralowi
Zastanawiałam się też nad solą do moczenia stóp - ALE czy taka sól nie wysuszy? Teraz do pedicuru używam wody z olejkami eterycznymi - chciałabym jakoś ten zabieg jeszcze bardziej uprzyjemnić Macie jakieś typy?
Skusiłam się w Superpharmie na promocje soli Dead Sea Products Aromatic Bath Salts with Relaxing Geranium za 9,99 z 38,99...I bardzo sobie chwalę nie tylko kuszący skok cenowy ale zapach,działanie relaksujące,odświeżające. Choć nie zauważyłam wielkiej różnicy między solą aromatyczną a zwykłą nieoczyszczaną kuchenną do której dodaje olejek.Bardzo lubię moczyć stopy w soli nie wysuszają się wręcz skóra jest moim zdaniem szybciej zmiękczona i można usunąć zbędny estetycznie naskórek.
Jakie działanie oprócz nawilżającego ma pełnić wspomnina pianka,to musi być nietypowy kosmetyk.Czy jest gdzieś link do tej pianki?
Mam pytanie czy wykonujecie ćwiczenie stóp?miłej niedzieli
lipiec7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując