Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Stopy w biochemicznej mocy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-18, 21:14   #105
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Stopy w biochemicznej mocy:)

Cytat:
Napisane przez schaetzchen Pokaż wiadomość
Spowiedź zakupoholiczki... Pojechaliśmy dziś na niedzielny obiad do susharni - wybrałam specjalnie miejsce w galerii mokotów, gdzie jest superpharm... Sole upchnięte gdzieś na samym dole regału, ale wyszperałam Kupiłam kwiaty pomarańczy i imbir. Lawendy już nie było, było jeszcze geranium i sosna. Są to wprawdzie sole do kąpieli - nie konkretnie do stóp - czy o tych pisałyście? Ale jeśli coś dobre do ciała, to i stopy chyba polubią? Pół kilo kosztuje rzeczywiście 9,99
Zapachy piękne, chociaż tak prosto ze słoika bardzo intensywne. Dziś wieczorem zrobię sobie spa i zdam relację. Tylko którą sól wybrać??? Możę prawą stopę zanurzę w imbirze, a lewą w pomarańczy?

EDIT: tak wącham i wącham te sole, kwiat pomarańczy pachnie jak mój ukochany hydrolat neroli zaś imbir... głównie eukaliptus, mięta, te klimaty. No to zerwałam nalepkę z polskim opisem, żeby dotrzeć do listy ingrediencji i co widzę: sól z morza martwego + olejek z kwiatów pomarańczy, a na drugim (imbirowym) mieszanka olejków: listea cubeba, eukaliptus, kamfora, limonka, rozmaryn, melisa, imbir.
Coraz bardziej mi się te sole podobają
też kupiłamkwiat pomarańczybardzo mi siępodoba,intensywnie pachnie.szkoda,że dziś nie mam czasu na kąpiel bo padam ze zmęczenia..ale jutro
U nas były tylko pomarańcza imir i sosna,ale 2 ostatnie za intensywne dla mnie
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując