Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pierwsze dni ciąży a leki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-10, 12:37   #5
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Pierwsze dni ciąży a leki

No nie wytrzymałam i zadzwoniłam do mojej ginekolożki. W niedzielę o 13 Rany, oby jak najmniej takich panikujących pacjentów. Otóż Pani doktor powiedziała mi, że spokojnie, że zna mnóstwo takich przypadków gdzie dziewczyny przez wiele tygodni nie wiedzą, że są w ciąży i żyją normalnie, biorą leki, piją, palą a dzieci mają zdrowe jak rybki Ale że zna też takie przypadki, gdzie kobietki bardzo dbały o siebie i roniły Także to raczej może być różnie... Uspokoiła mnie mówiąc, że na początku podziały zarodka są intensywne, ale nie są na tyle znaczące, żeby miało to wpłynąć na jego rozwój. Że listki zarodkowe tworzą sie między 2 a trzecim tygodniem po zapłodnieniu a embrioblast może przekształcić się w dowolny rodzaj komórki także mam się ogarnąć i nie panikować Powiedziała też, że jeśli USG w ósmym tygodniu ciąży będzie prawidłowe to wszystko powinno potoczyć się szczęśliwie. Mam nadzieję, że tak będzie

EDIT: manymanyways no pewnie, że robiłam. A 'niemal pewność' to stąd, że jeszcze lekarz tego nie potwierdził...
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!

Edytowane przez IgnisDivine
Czas edycji: 2011-07-10 o 12:39
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując