Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Laserowe usuwanie popękanych naczynek
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-06, 17:52   #9
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Laserowe usuwanie popękanych naczynek

Widzę że laserowe zamykanie naczynek na nogach nie wzbudza dużego zainteresowania
Dziś byłam na 1-szym zabiegu. Wykonano mi próbę laserową w celu określenia parametrów mocy laseru w stosunku do mojej skóry i naczynek. Zamknięto przy tym jedno naczynko. Nie było to przyjemne doznanie, trochę piekło, ale dla mnie jest to ból do zniesienia Póki co to naczynko jest nadal widoczne, więc nie wiem czy tak ma być przez jakiś czas czy po prostu jeden zabieg nie wystarcza... Czasem podobno wystarcza jeden, czasem potrzeba aż 4-ech... Generalnie pan doktor nie pozostawił mi złudzeń - powiedział że trochę zły okres na to wybrałam i do czerwca wszystkich naczynek nie da rady pozamykać. Więc pozamyka się tylko niektóre, dobre i to
W przyszłym tygodniu idę na normalny zabieg, na którym zamykana będzie większa ilość pajączków.
Ja jestem tylko ciekawa na jak długo się je zamknie, na ile to skuteczne, bo to dzisiejsze zamykane naczynko jest nadal widoczne No ale może tak ma być... Szkoda że nikt nie chce się wypowiedzieć w tym temacie
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując