Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kamuflaż Art Deco..podoła..?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-24, 22:35   #16
enigma1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Polska centralna
Wiadomości: 1 531
Dot.: Kamuflaż Art Deco..podoła..?

Cytat:
Napisane przez pysia22 Pokaż wiadomość
jeju dziekuje za fatyge...popr ostu szok...idealna skóra...powiedz mi jescze kochana ile za niego zapłaciłaś?jak go aplikujesz i w jakiej ilosci?
Proszę bardzo i dziękuję Zapłaciłam za niego 39 zł. Aplikacja: nabieram trochę na palec, czekam aż się troszeczkę rozgrzeje i nakładam na buzię kello rozcierając. Wiele dziewczyn radzi aby go wklepywać bo wtedty pory nie są widoczne (a jak się rozciera to pory są bardziej widoczne). Ale ja akurat mam praktycznie niewodoczne pory i rozcieranie mi nie przeszkadza. Zresztą trzeba samemu sprawdzić jak jest lepiej. i pamiętaj, że im mniej tym lepiej.

Cytat:
Napisane przez pysia22 Pokaż wiadomość
no wlasnie tez tak mysle o tym pan sticku..ale boje sie ze nie da ardy z siniakami takiego kalibru jak moje rodzone
Pan Stick jest rzeczywiście bardzo dobrym korektorem (a raczej podkładem), ma bardzo dobre recenze i przystępną cenę. Ja sama mam ochotę go kupić i sprawdzić, czy jest lepszy od Art Deco. Ale boję się, że właśnie pod oczy i przy zmarszczkach mimicznych bedzie dość widoczny, bo ma cięższą konsystencję niż AD. Najlepiej chyba będzie jeśli pójdziesz do drogerii i spróbujesz testera.
enigma1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując