Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aborcja
Wątek: Aborcja
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-26, 23:15   #115
Czarny Wilk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Arizona, Utah, Kolorado i inne stany
Wiadomości: 238
GG do Czarny Wilk
Dot.: Aborcja- co o tym sądzicie ?

Cytat:
Napisane przez Daeva Pokaż wiadomość
A zauważasz taki drobiazg, że w Czechach zabieg można wykonać legalnie? W Polsce nie, dlatego warunki przeprowadzania zabiegów są jakie są.
Bo Polska to normalny kraj, który chroni KAŻDEGO człowieka (płód ma ludzkie geny), a Czechy to ... (Małysz dobrze im powiedział). Jak masz odwagę, rób to w Polsce. Jak masz cykora, rób to w Czechach. Swoją drogą w Czechach przecież cudzoziemki nie mogą dokonywać zabiegu oficjalnie.

Cytat:
Nie, nic mi ten zbiór komórek nie zrobił. To był wypadek, ten 1% kiedy tabletki zawodzą, albo pęka guma. To jeszcze nie powód, żeby rodzić.
Sądzę, że gdyby to był ten 1%, to nie byłoby klinik aborcyjnych. Przynajmniej nie tyle.

Cytat:
Poza tym rozwaliła mnie argumentacja, że dziecko nie powinno się marnować i mogę je oddać komuś, kto nie może go mieć. Powtarzam pytanie: po co mam się męczyć w ciąży 9 miesięcy, ryzykować zdrowie, utratę figury, w ostatnim stadium być może nie móc pojawić się w pracy? Mam sobie rujnować życie, wygląd i zdrowie bo tak wypada? Śmiechu warte.
Ponieważ sama doprowadziłaś do powstania niewinnego życia.

Cytat:
A dla osób mających problem z zajściem w ciążę zawsze jeszcze pozostaje in vitro.
Tak, in vitro to leczenie bezpłodności ... Niektórym kobietom in vitro nie pomoże. Adopcja jest normalnym zjawiskiem, w przeciwieństwie do aborcji.

---------- Dopisano o 00:15 ---------- Poprzedni post napisano o 00:13 ----------

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
"Zdrowie" już pominąłeś.
Sądzę, że seks był dla przyjemności. A istnieje prawo zachowania równowagi przyjemności. Zgadzam się, że ciąża jest szkodliwa dla zdrowia, ale aborcja raczej również niczym korzystnym nie jest (aczkolwiek ciąża i poród są nieporównywalnie gorsze).

Brzmi tak: "Im milszy wieczór, tym gorszy poranek". Do seksu i niechcianej ciąży idealnie się odnosi.
Czarny Wilk jest offline Zgłoś do moderatora