Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sztuczne paznokcie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-07-31, 23:58   #52
Czkasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 360
Re: Sztuczne paznokcie

Jakiś czas temu (3-4 lata temu gdzieś tak) nosiłam tipsy żelowe. Nosiłam je łącznie przez jakieś 2 lata Wygladały super, o wiele bardziej naturalnie od tych akrylowych. Zresztą w gabinecie kosmetycznym do którego chodzilam, manikiurzysta nawet nie miała w ofercie akrylowych, bo twierdziła, że są trudniejsze "w obróbce" i mniej naturalne.
Niestety zdarzało sie, że tips odpadal, łamał się (np. w USC podczas ślubu mojego brata - to było koszmarne - elegancka kobitka, czyli ja, ze złamanym paznokciem w kolorze blue podpisująca jako świadek akt ślubu, co zreszta uwieczniła kamera - pęknięty paznokieć widać idealnie ...) i musiałam go nakładac na nowo, naprawiac itd. itp.
Było to bardzo uciążliwe a że jestem kobietą pracującą i mamusią nie bardzo miałam czas na te wszystkie zabiegi, poprawki, uzupełniania. No i jeszcze koszty. Uzupełnianie, co 3 tygodnie, + manikiur kosztowało mnie 150 zł (a było to już jak zaznaczyłam pare latek temu). Owszem paznokcie miałam wtedy ładne, ale zrezygnowałam.
Ktoregos wieczoru, kiedy właśnie odprysnął mi żel, poprostu sama je opiłowałam (z powierzchni paznokcia też, choć powinna to zrobic manikiurzystka) i od tamtej pory mam swoej własne naturalne paznokietki, o które dbam i jest mi z tym dobrze.
Jeśli macie czas i kasę, to polecam, ale na nie też trzeba uważać.
Sorki za ten elaborat, ale jakoś nigdy nie umiałam pisać krótko ....
Czkasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując