Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zepsułam sobie życie. Jak odzyskać zaufanie taty? Błagam, pomocy...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-12, 13:04   #91
aljenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 390
Dot.: Zepsułam sobie życie. Jak odzyskać zaufanie taty? Błagam, pomocy...

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
teraz zamiast lol mogę skomentować to żeszk...jap... tutaj dosłownie ręce opadają, żeby napisać bardziej merytoryczny komentarz. ale powiem krótko - to nie ona jest dorosła w tej relacji. nie ona pchała się na świat, więc zasranym obowiązkiem jej ojca jest utrzymywanie jej. no i k... rada o myciu tego gara. życzę ci, żebyś musiała robić rzeczy, które obrzydzają cię do granic możliwości i kłócą się z twoim światopoglądem. może wtedy załapiesz, jak to jest.
Bardzo mi przykro, że dzieci w dzisiejszych czasach są takie wrażliwe, że nawet mycie garnków jest dla nich traumatycznym przeżyciem Mięsko a fe, mam nadzieję, że autorka nie chodzi w skórzanych butach

Tak się składa, że mycie tyłka osobie niedołężnej i niepełnosprawnej jest na maxa obrzydzające, a jakoś niektórzy ludzie to robią latami. Bo do tego zmusza ich życie. Więc, dzięki, załapałam i dzięki za życzenia - szkoda, że poczucie empatii masz tylko dla osób niestabilnych emocjonalnie, no ale cóż - swój swojego zrozumie
PS. Z tego co zauważyłam to ojciec jej nie wywalił za drzwi - utrzymuje ją, więc daruj sobie Już pomijam fakt, że tyle lat płacił za najlepszych lekarzy - nie no, kurde, patologia.
Ojciec zły. Najlepiej niech autorka się wyprowadzi i złoży pozew o alimenty, jeszcze te zaległe, bo nie dawał jej kieszonkowego przez ostatni rok
aljenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując